Szwedzki vintage
beże, jeansy, stonowane kolory, sweter, szarości, t-shirt, vintage 2009-09-26 12:15:20
- Imię:
- Jakub
- Wiek:
- 26
- Wypatrzony:
- w Przejściu Garncarskim we Wrocławiu
- Co robią:
- określa się wdzięcznie mianem „biurwy”
Skandynawia jest coraz bardziej znana nie tylko z artystycznego eksportu świetnej muzyki, ale i z jej odzieżowego potencjału, w szybkim tempie podbijającego serca wielbicieli dobrego ciucha. Kto ceni pomysły projektantów Acne lub Cheap Monday, powinien czym prędzej zajrzeć do jesienno-zimowego lookbooka szwedzkiej firmy Weekday.
To, że Szwedzi mają smykałkę do kreacji, nie jest dla Kuby tajemnicą od momentu, kiedy po raz pierwszy udał się na daleką północ. Przekonał się wówczas, że można wyglądać świetnie, hołdując minimalizmowi i nosząc ubrania z pewną dozą dekadencji, która to wyżej ceni kontrolowaną niedbałość niż absolutny perfekcjonizm. Odtąd kieruje się prostymi rozwiązaniami, ale podanymi w świeży, nowatorski sposób.
Luźny, rozpinany sweter nie potrzebuje wielu stylizacyjnych zabiegów. To prawdziwy szwedzki vintage - zdradza Kuba. - Przywiozłem go, wracając do kraju. Ale już buty kupiłem w Polsce, w sklepie Vagabond - dodaje z uśmiechem.
Zobacz inne sylwetki Urban Chic:

s3
uwielbiam buty :)
2010-02-12 21:17:14

Noise Kid
Prawdziwy!
2009-09-29 19:22:03

a
podoba mi się;)
2009-09-29 10:04:16
Kategorie
Ostatnio komentowane
-
Re: Szkolny look
nie wyszły tak, serio przyćpane były ;>
-
Szkolny look
Fajny look, lekko przyćpane oczy ale może po prostu tak wyszły.
-
Re: Tam pirat, tu pirat
Dzięki za miłą niespodziankę... No to idę dalej w świat tworząc swoją piracką legendę :)
-
Tam pirat, tu pirat
trzeba mieć jaja na miejscu, żeby wyjść tak na ulice. Najlepsza sylwetka na UC!